Předsvatební

 • Předsvatební – Eva & Sam

  Předsvatební - Eva & Sam

  Předsvatební focení Evči a Sama. Toto focení klaplo na jedničku. Místo, pár, světlo, atmosféra, počasí, nálada…. Člověk pak dojede z focení domů a první, co jde udělat je stáhnout a zpracovat právě nafocené snímky. Od tohoto focení uplynuly 2 hodiny a tady je výsledek. Enjoy!  

 • Předsvatební – Vrbíkovi

  Předsvatební - Vrbíkovi

  Předsvatební fotky Hanky a Dana. Ty svatební jsou pak zde

 • Předsvatební – Sochorovi

  Předsvatební - Sochorovi

  Několik obrázků z focení Katky a Marka s cílem vytvořit fotku, která bude použitá na svatební oznámení. Co myslíte, povedla se? :) A jaký byl jejich svatební den?

 • Předsvatební – Buchtovi

  Předsvatební - Buchtovi

  Výběr několika fotek z předsvatebního focení Pavlíny a Marka Buchtových. Můžete mrknout i na to, jak jsme o pár dní později fotili ty svatební.

 • Předsvatební – Mikulkovi

  Předsvatební - Mikulkovi

  Chtěli byste zachytit Vaše zásnuby tak, abyste si za několik let mohli hezky zavzpomínat? Terezka a Petr to zkusili v Ostravském dolu Michal a myslím, že výsledek stojí za to… ;) Jejich svatební fotky pak můžete vidět v sekci svatby.

 • Předsvatební – Holí

  Předsvatební - Holí

  To jsme se tak jednou s kolegou z práce domluvili, že pojedeme omrknout místo, kde bychom fotili jejich svatební fotky. A když už jsme na jednom z nich byli, cvakli jsem pár záběrů a odpoledne si náramně užili… ;) Mrkněte taky na jejich svatební fotky.

Webové porfolio FOTO MADA