Reference

 • Děkuji Ti skvělou spolupráci. Pro mě jako pro začínající vizážistku, byla spolupráce s Tebou naprosto báječnou zkušeností. Velmi příjemná práce, kdy jsem ocenila, že si věděl, jakou máš představu, ale zároveň si mě nechal pracovat. Děkuji Ti a už se těším na příště.
  Lucka Hánová, vizážistka
 • Skvělý fotograf, skvělá spolupráce a každému doporučuji…
  Ivana Polomská, vizážistka
 • Focení s autorem těchto fotografií bylo velmi zábavné a zároveň profesionální. Těším se na další spolupráci.
  Kerstin Tristenna
 • Znám spoustu lidí, kteří se neradi fotí a necítí se přitom vůbec pohodlně. A znám jen pár fotografů, kteří dokáží svým pohodovým přístupem udělat takovou atmosféru, že z focení se stane zábava bez křečí a afektů…. A Dan k nim jednoznačně patří!
  Lenka Písková
 • S panem fotografem jsme strávili dva dny – při předsvatebním i samotném focení. Přesto, že jsme si vybrali netradiční místo – ostravský důl – pan fotograf hemžil nápady a všechno probíhalo v naprosté pohodě a přátelské, avšak profesionální atmosféře. Svatební den byl úžasný i díky vzpomínce v podobě trefně vystižených okamžiků na fotkách. Za nás můžu jen doporučit
  T+P Mikulkovi
 • Jsem nadšená! Dany je skvěly fotograf… Mohu jen doporučit… Focení bylo zábavné, nápadité, čas utíkal až moc rychle… Výsledné fotky, jsou důkazem dobře odvedené práce… Palec nahoru.
  Tereza Staňková

17 komentářů u „Reference“

 1. Coby svatební fotograf je Dan hodný doporučení :) I tak neveselý okamžik dokáže zachytit nápaditě a vesele…čeho si ceníme je, že dokázal reagovat na naše neustálé nerespektování časového harmonogramu a dal nám nadstandard času!
  Ostatně fotky mluví za vše :)

 2. Nemohu než souhlasit! Patřím k oněm výše zmíněným lidem, kteří když se postaví před objektiv ztuhnou a zapomenou dýchat..Dan ovšem dokáže vytvořit úžasnou atmosféru, zachovat při tom naprosto profesionální přístup, hýřit nápady a ještě to vše zachytit v pravý okamžik! Byla jsem z průběhu focení i výsledku nadšená, a ráda se budu k tomuto fotografovi v budoucnu vracet! Vřele doporučuji!

 3. spokojenost, zvládli jsme focení mé nefotogenické fasády za hodinku a půl a vyšly z toho pro mě nečekaně zdařilé kousky, které není třeba ani retušovat mnohdy. Určitě Dana doporučuji i pro ty, kteří se cítí býti nefotogenickými jako má osoba :)

 4. Snad každá žena se těší na svůj velký den D. U mě tomu nebylo jinak, obléct si krásné bílé šaty, navlnit si vlásky a prostě si připadat jako princezna v pohádce. A to vše dokonale zachytil fotograf Dan, který se s foťákem v ruce prostě narodil :-). Navíc vám dá pocit výjimečnosti a vůbec se nestydíte. Takže za mě a mého muže dáváme 10 bodů! Denča a Péťa Zímovi.

 5. Daniel, si neuveriteľne talentovaný, zachytil si momenty, ktoré sme chceli, aby boli zachytené, fotky sú krásne, dodané hneď, neviem dosť vynachváliť tvoju prácu (a službu) na našej konferencii. Vďaka Pánu Bohu za teba! Great job!

 6. Naprostá spokojenost! Velmi rychlé jednání, příjemná atmosféra při focení a bezproblémová komunikace. Vyšel skvěle vstříc a i přesto, že jsem měla značné časové omezení a na začátku neměla skoro žádnou představu, jak by měly fotky vypadat, je výsledek opravdu moc pěkný a můžu komukoliv pouze doporučit…a až budu opět potřebovat fotografa, vím, na koho se obrátit :)

 7. Skvělý fotograf, skvělé nápady, příjemná přátelská atmosféra vyšel vstříc našim požadavkům :)
  Rozhodně doporučujeme :)

 8. Jsme moc rádi, že jsme zvolili Dana jako fotografa. Předsvatební focení proběhlo velmi pohodově a fotky se nám moc líbily. Těšili jsme se na naše svatební focení, kde v krátkém čase, který jsme Danovi poskytli, dokázal vytěžit maximum a udělal nám super fotky.
  Můžeme jen doporučit. Profesionalita zaručena.

 9. Díky Danovi jsme mohli mít jistotu, že budeme mít krásnou památku na náš svatební den. Dan si vše promyslí, zařídí a v klidu a s humorem vysvětlí :) Díky zkušenostem mu neunikne žádný důležitý okamžik a vždy stojí na správném místě. Dobrou fotku nedělají jen praktické schopnosti fotografa, ale taky jeho charakter… tak se s Danem račte seznámit a pochopíte :)

 10. Úplne bezproblémová komunikácia a prístup. Svadobné fotenie bolo pohodové, príjemné a na naše milé prekvapenie, pri tak krátkom čase, ktorý nám na fotenie zostal, vznikli naozaj krásne fotky. Myslím, že fotograf je dosť podstatná súčasť, ktorá môže ovplyvniť celý dojem zo svadobného dňa a hlavne spomienky naň. Preto by sme si určite opäť vybrali rovnako :-). Jednoznačne doporučujeme.

 11. Jsme s manželem naprosto spokojeni s výsledkem od Danka, úžasná spolupráce, Dan je originální, plný nápadů…můžeme doporučit i ostatním a když budeme hledat fotografa tak určitě zvolíme zase Dana.Děkujeme mockrát Petra a Zdeněk Buchtovi

 12. I přes svatební stres bylo svatební focení díky Danovi v pohodové atmosféře, s originálními nápady. Jsme rádi za skvělé a krásné fotky, i za brzké obdržení fotek. Moc děkujeme LJ Krajčí

 13. Mockrát děkujeme za krásné svatební i předsvatební fotky. Během focení vždy vládla pohodová nálada, žádné stresy jak nebo kam se postavit, vždy to bylo pohodově spontánní. 100% doporučujeme a těšíme se na další setkání! :) Jelenovi

 14. Pan fotograf byla skvělá volba.Už před tím než jsem si ho pozvala na svou svatbu🙂 tak fotil dceři na svatbě.Jsem ráda že byl ochotný přijet i do vzdáleného místa od jeho bydliště.S fotkami jsem moc spokojená.Vřele doporučuji.Máme na ten den díky jeho fotkám skvěle vzpomínky.Wagnerová Zdeňka

 15. Děkujeme za krásné svatební fotky, které zachycují vtipné, ale i dojemné a důležité momenty našeho dne D. Pana fotografa můžeme doporučit všemi deseti. Je zodpovědný, spolehlivý, nápaditý, umí vytvořit skvělou atmosféru při samotném focení. Pokud chcete kvalitní fotky za super cenu, neváhejte!

 16. Všechny mé zásadní životní milníky zachycoval Dan svým objektivem a mám tak krásné vzpomínky na těhotenství i první měsíce života svého syna. A co je vůbec nejlepší, nejde o fotky z ateliéru, ale z prostředí, které právě bylo k dispozici a z toho Dan dokáže vždycky dostat maximum. Spolupráci s ním opravdu vřele doporučuji, protože získáte nejen profesionální krásné snímky, ale i příjemný zážitek při jejich tvorbě!

 17. Jsme moc rádi, že naším fotografem mohl být právě Dan. Umí vytvořit krásné profesionální fotky i na obyčejných místech a zachytit kouzlo okamžiku. Má skvělé nápady a hned vidí jak dobře bude fotografie vypadat. Nejradši bychom ho měli u každé životní události :). Ještě jednou děkujeme.

Přidejte svůj komentář

Webové porfolio FOTO MADA